خب ، پس از طی همه ی این مراحل ، هنوز یک مرحله برای رسیدن به هدف -یعنی نشاط و شادابی در مدارس- باقیست ؛ گفتیم برای رسیدن به هدف باید همه ی عوامل دست به دست هم دهند و متحد شوند تا به نتیجه ی مطلوبی برسند . حال نوبت به دانش آموزان رسید تا وظایف آنها نیز در تبدیل کردن مدرسه ی خود به یک مدرسه ی با نشاط تعیین شود.

یکی از عواملی که باعث ایجاد محیط شاد در مدرسه می شود ، رقابت سالم بین دانش آموزان در موضوعات محتلف مانند درس ، مسابقات و. است ، اصلا یکی از انگیزه های من برای شرکت در پرسش مهر ، همین مسئله ی رقابت است ، چون میخواهم که با دانش آموزان سراسر کشور در وبلاگ نویسی رقابت کنم .

یکی دیگر از عوامل موثر در داشتن محیط شاد در مدرسه ، ورزش است. ورزش دارای لذت خاصی بین دانش آموزان است که اگر دقت کرده باشید ، دانش آموزان به زنگ های ورزش ، بیشتر از سایر زنگ ها علاقه دارند ؛ واضح است که دلیل این علاقه ، همان لذت و نشاطی است که دانش آموزان از ورزش کردن کسب می کنند . پس همانطور که به درس باید اهمیت زیادی داده شود ، ورزش نیز باید جایگاه خاص خود را داشته باشد.

اصلا اگر بخواهیم وظایف دانش آموزان را به طور خلاصه و در چند کلمه توضیح دهیم ، سخن آیت الله ای بهترین توضیح برای آن خواهد بود که می فرماید : " من به جوان ها می گویم : تحصیل ، تهذیب ، ورزش. "

دانش آموزان در ایجاد محیط شاد در مدرسه چه مسئولیتی دارند ؟

دولت در ایجاد محیط شاد در مدرسه چه مسئولیتی دارد ؟

معلمان و مدیران در ایجاد محیط شاد در مدرسه چه مسئولیتی دارند ؟

، ,آموزان ,  ,دانش ,ی ,ورزش ,دانش آموزان ,    ,شاد در ,در مدرسه ,محیط شاد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله مینو جایی برای کمک به شما دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن قرائتی یادگیری آسان است. لاو موزیک فروش سرویس لحاف و روتختی آرایشی بهداشتی پوست به-روز | حرف هر روز وبلاگ وکیل و مشاوره حقوقی عکس نوشته